Gavaljer.sk - exkluzívne holenie pre ozajstných gavalierov.

Prinášame Vám nový zážitok  z holenia, pretože ozajstní gavalieri uprednostňujú kvalitu a zážitok pred kvantitou a všednosťou!
Gavaljer.sk je novinkou v internetovom svete slovenského obchodu. Poteší nielen pánov, ale aj dámy, ktoré rady obdaruvávajú svoje polovičky.
Iste mi dáte za pravdu, že vybrať zaujímavý pánsky darček je veľakrát výzva, preto Vám gavaljer.sk exkluzívne ponúka holiace potreby

    Edwin Jagger (UK)

Ozajstných gavalierov je ako šafranu, preto si dovoľujeme Vám predstaviť kvalitnú kozmetiku určenú len pre pánov. Pri jej výrobe sa používajú výlučne prírodné komponenty a výtažky z rastlín. Kozmetika Edwin Jagger neobsahuje konzervanty a parabény.
Edwin Jagger je nielen celosvetovou špičkou vo výrobe ručne plnených štetcov na holenie, ale ponúka celú škálu holiacich strojčekov, doplnkov a kozmetiky.


Spoločnosť bola založená v roku 1988 v anglickom Sheffielde a neustále prináša stálym aj novým klientov tie najlepšie produkty na spríjemnenie každodennej rutiny. Edwin Jagger je rodinná firma, ktorá hľadí do minulosti ako aj do budúcnosti a spája moderné technológie s tradičními hodnotami. Skúsenosti a zlaté ruky starých majstrov tak vytvárajú exkluzívne kolekcie holiacich potrieb pre ozajstných „džentlmenov“.